Quick Reader
Αστραπιαία μεταφορά και επεξεργασία αρχείων.
- Plug-and-play.
- Παρέχει γρήγορη και σταθερή σύνδεση, βελτιώνοντας τη ροή εργασιών επεξεργασίας σε φορητές συσκευές.
- Μεταφέρετε χωρίς Wi-Fi και εξοικονομήστε την μπαταρία της Camera σας. Η X4 δεν χρειάζεται να είναι ενεργοποιημένη για τη μεταφορά ή την επεξεργασία αρχείων.
- Λειτουργεί ως ανεξάρτητη μονάδα αποθήκευσης όταν είναι συνδεδεμένο με την Camera.
- Τα πλάνα θα αποθηκεύονται πρώτα στο Quick Reader, αυξάνοντας τον αποθηκευτικό χώρο.
- Διαθέτει διπλό βύσμα USB Type-C και Lightning, συμβατό με συσκευές iOS και Android.
Πώς να το χρησιμοποιήσετε:
- Τοποθετήστε μια κάρτα microSD στο Quick Reader.
- Συνδέστε το Quick Reader στην Camera και ενεργοποιήστε τη. Στην οθόνη αφής θα εμφανιστεί η ένδειξη “Quick Reader connected” όταν το Quick Reader έχει συνδεθεί.
- Αποσυνδέστε το Quick Reader και επανατοποθετήστε το κάλυμμα κλειδώματος όταν τελειώσετε.
- Τα αρχεία στο Quick Reader μπορούν να αναπαραχθούν και να επεξεργαστούν απευθείας στην εφαρμογή Insta360.
- Συνδέστε το Quick Reader σε υπολογιστή για πλήρη πρόσβαση στα αρχεία.
Σημειώσεις:
- Εάν το Quick Reader αποσυνδεθεί κατά τη διάρκεια της λήψης, το αρχείο δεν θα αποθηκευτεί.
- Όταν το Quick Reader συνδεθεί, η Camera δεν θα είναι πλέον αδιάβροχη.
- Συνιστάται να χρησιμοποιείτε επίσημες κάρτες microSD της Insta360.
Ενημέρωση :
Οι εικόνες των προϊόντων είναι ενδεικτικές και ενδέχεται να διαφέρουν από το τελικό προϊόν.

Seagate Exos 7E10 4TB HDD Σκληρός Δίσκος 3.5" SAS 3.0 7200rpm με 256MB Cache για Server ST4000NM025B
CUCKOO Rice Cooker Cuckoo 490W με Χωρητικότητα 1.08lt CRP-LHTR0609F
Logitech MX Master 4 for Mac Ασύρματο Εργονομικό Bluetooth Ποντίκι White Silver
Asus VP227HF IPS Monitor 21.4" FHD 1920x1080
Konica Minolta TN-513 Γνήσιο Toner Laser Εκτυπωτή Μαύρο 24000 Σελίδων (A33K051)
Γάστρα Οβάλ από Αλουμίνιο 8.5lt
Konica Minolta TN-324K Γνήσιο Toner Laser Εκτυπωτή Μαύρο Return Program 28000 Σελίδων (A8DA150)
Renpho Πιστόλι Μασάζ για το Σώμα με Δόνηση RP-GM173-WH
Le Creuset Τηγάνι από Αλουμίνιο με Αντικολλητική Επίστρωση 30cm 51112300010002
Severin CS 7976 Αποχνουδωτής Λευκός
Konica Minolta DV-619M Magenta Developer Bizhub C458/C558/C658 (A9C80ED)
HP 827A Γνήσιο Toner Laser Εκτυπωτή Ματζέντα 32000 Σελίδων CF303AC
Renpho Smart Ζυγαριά 180kg με Bluetooth Μπεζ
HP 824A Γνήσιο Toner Laser Εκτυπωτή Κυανό 21000 Σελίδων CB381YC 









