Σακούλες Σκούπας
Swirl S71 Σακούλες Σκούπας 4τμχ Συμβατή με Σκούπα Bosch / Siemens
Βούρτσες Πλυστικών
Σακούλες Σκούπας
Σακούλες Σκούπας
Swirl S67 Σακούλες Σκούπας 4τμχ Συμβατή με Σκούπα Bosch / Siemens
Ακροφύσια Πλυστικών
Σακούλες Σκούπας
Swirl S70 Σακούλες Σκούπας 4τμχ Συμβατή με Σκούπα Bosch / Siemens
Παιχνίδια Μινιατούρες
Σακούλες Σκούπας
Swirl S73 Σακούλες Σκούπας 4τμχ Συμβατή με Σκούπα Siemens / Bosch
Σακούλες Σκούπας
Swirl PH84 Σακούλες Σκούπας 4τμχ Συμβατή με Σκούπα Nilfisk / Philips
Πένσες & Κόφτες
Σκαπτικά & Διατρητικά
Δραπανοκατσάβιδα & Ηλεκτρικά Κατσαβίδια
Απογυμνωτές Καλωδίων

Qoltec 52248 Unmanaged Switch με 8 Θύρες Gigabit (1Gbps) Ethernet
Ariete Vintage 1588/04 Κουζινομηχανή 2400W με Ανοξείδωτο Κάδο 5.5lt
Gefu Χειροκίνητη Κρεατομηχανή από Μέταλλο 13.4x30.2x29.1cm
Fiskars PowerGear Bypass L74 Ψαλίδι Κλάδου 55cm για Κλαδιά έως 28mm
Steba MG 400 Πολυκόπτης Multi 400W με Δοχείο 2lt
Digitus Σετ Πένσες Ηλεκτρολόγου
Karcher T 11/1 Classic 850W με Σακούλα Γκρι
RAM Mount Mounting Kit for Echo Sounder to Flat Surface RAM-111U
Schleich-S Παιχνίδι Μινιατούρα Dino Truck για 4+ Ετών
GoXtreme Reef 8MP Full HD (1080p) Κίτρινη
Einhell TE-VC 36/30 Li S Επαναφορτιζόμενη Χωρίς Φορτιστή και Μπαταρία 30lt
Schleich-S Παιχνίδι Μινιατούρα Bayala Rainbow Unicorn Foal
Swirl A08 Σακούλες Σκούπας 4τμχ Συμβατή με Σκούπα AEG
Varta Στεγανός Επαναφορτιζόμενος Φακός LED 28lm
iFixit Marlin Screwdriver Set Σετ Εργαλείων για Service Κινητών 15τμχ
Ansmann Μπαταρία Φωτογραφικής Μηχανής NP FZ-100 Ιόντων-Λιθίου (Li-ion) 2000mAh Συμβατή με Sony
Swirl Z 113 MP Plus AirSpace Σακούλες Σκούπας 4τμχ Συμβατή με Σκούπα Universal 














